Projektant | VímVíc.cz
premium

Projektant

Brno
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, firmu, která se specializuje na projektování staveb pro zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant.

Náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace architektonicko-stavebního řešení a koordinace profesních částí pod vedením HIP

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ – pozemní stavby
  • praxe v projektování – výhodou
  • znalost AutoCAD, MS Office
  • zkušenosti s BIM (REVIT) – 3D projektování - velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota občasných výjezdů po ČR nebo SR
  • schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační schopnosti
  • odpovědnost, pracovní nasazení, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • práci na HPP ve společnosti s 25 – letou tradicí v oboru
  • zázemí stabilní perspektivní společnosti s atraktivním zaměřením
  • motivující ohodnocení (fix + bonusy dle výkonů)
  • koncoroční odměny dle hospodářského výsledku firmy
  • možnost profesního růstu
  • firmou hrazené jazykové vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na ŽP apod.
  • Multisport karta
  • možnost nástupu: ihned
  • Místo pracoviště: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Projektant
Místo výkonu práce:
Brno, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz