PRODUKTOVÝ MANAŽER - Ústí nad Orlicí | VímVíc.cz

PRODUKTOVÝ MANAŽER - Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí
Plný úvazek
27 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku PRODUKTOVÝ MANAŽER - Ústí nad Orlicí

Volné místo PRODUKTOVÝ MANAŽER ve společnosti Kamody s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese V Lukách 1, Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 27 000 - 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Daniel Halbrštát. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Kamody s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese V Lukách 1, Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27467392.

Pozice:
PRODUKTOVÝ MANAŽER
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

MÍSTO VÝKONU: Sokolská č.p. 217, Kerhartice, 562 04 Ústí nad Orlicí 4 + V Lukách č.p. 1, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vyhledávání výrobců a dodavatelů
- komplexní zastřešení obchodních aktivit svěřeného portfolia na trzích ČR/SR/DE/PL/AT/HU
- navyšování zisku a tvorba obchodní, cenové a promoční strategie svěřeného sortimentu
- nastavení skladových zásob s ohledem na obrátkovost zboží
- pravidelná analýza výsledků (skladové zásoby, obraty a marže, sezónní objednávky a forecasty)
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- práci v příjemném prostředí, dynamický pracovní kolektiv
VÍCE INFO NA: *********
KONTAKT: e-mailem

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.
Evidujeme 835 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.