Produktový, hypoteční a investiční specialista/ka - Kroměříž | VímVíc.cz

Produktový, hypoteční a investiční specialista/ka - Kroměříž

Kroměříž
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
40 000 - 80 000 Kč

Volné místo Produktový, hypoteční a investiční specialista/ka ve společnosti SMS finance, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Kovářská 16/10, Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou 40 000 - 80 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ladislav Chytil. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma SMS finance, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Kovářská 16/10, Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25381512.

Pozice:
Produktový, hypoteční a investiční specialista/ka
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup do zaměstnání:
2. 5. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Poznámka

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů ve svém okolí (klientský kmen), jedná se o práci z velké části v terénu, servisní činnost našim klientům po předem domluvené schůzce prostřednictvím našeho call centra
- Zaměstnavatel požaduje: min. středoškolské vzdělání, ekonomické zaměření vítáno, praxe v této oblasti výhodou, znalost práce na PC, ŘP sk. B, , komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, vnitřní motivace, obchodní talent, prodejní dovednosti,
- Zaměstnavatel nabízí: po zapracování bezplatné školení a registrace u ČNB, kariérní růst, seberealizace.
- Zájemci zašlete své nabídky včetně profesních životopisů na e-mail ********* nebo kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 20:00 hod.)

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.
Evidujeme 640 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.