Prodejní technik pro region Morava | VímVíc.cz
premium

Prodejní technik pro region Morava

Olomouc
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Prodejní technik pro region Morava

Pro našeho klienta, společnost zabývající se dodáváním komponentů pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejní technik pro region Morava.

Náplň práce:

  • Péče a rozvoj vztahů mezi stávajícími zákazníky a aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • Technická podpora a komunikace s konstruktéry, technology, vývojáři a údržbami
  • Návrhy vhodných řešení v oblasti průmyslové automatizace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou, může být i absolvent
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou – komunikace s dodavateli
  • Nadšení pro techniku a automatizaci
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Orientace na zákazníka a jeho potřeby
  • Inovativní a kreativní přístup
  • Schopnost sebe motivace a strategického myšlení
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Mobilní telefon, notebook, auto i pro osobní účely
  • 5 dní sick days
  • Bonusy/prémie
  • Individuální odměny při dosažení nadstandartních cílů
  • Vymezený čas na inovace a sebevzdělání
  • Možnost školení ve výrobních závodech dodavatelů v zahraničí
  • Příspěvek na vzdělání/jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Působnost v regionu Morava

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Olomouc, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz