Prodejce stavebních strojů - Morava - Chrást | VímVíc.cz

Prodejce stavebních strojů - Morava - Chrást

Plzeň-město
Plný úvazek
20 000 - 50 000 Kč
Mám zájem o nabídku Prodejce stavebních strojů - Morava - Chrást

Volné místo Prodejce stavebních strojů - Morava ve společnosti ATMOS Chrást s. r. o.. Pracoviště se nachází na adrese Plzeňská 149, Chrást, 330 03 Chrást u Plzně. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 50 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání vyšší odborné. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Lucie Bajgarová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ATMOS Chrást s. r. o. nabízí volné pracovní místo na adrese Plzeňská 149, Chrást, 330 03 Chrást u Plzně. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 49712381.

Pozice:
Prodejce stavebních strojů - Morava
Minimální stupeň vzdělání:
Vyšší odborné
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 2. 5. 2019 do 18. 5. 2020
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Požadujeme:
- Prokazatelnou praxi na obchodní pozici.
- Vzdělání nebo praxi v technickém oboru.
- Výhodou zkušenosti s prodejem v oblasti strojních zařízení, ideálně s prodejem stavební mechanizace.
- Komunikativnost a flexibilitu.
- ŘP skupiny B.

Nabízíme:
- Home – office.
- Služební auto.
- Notebook.
- Mobilní telefon.
- Zajímavé finanční ohodnocení ( základní plat + prémie podle dosažených výsledků )
- Prostor pro vlastní seberealizaci.
- Trvalý pracovní poměr.

Co budete dělat:
- Začnete s prodejem našich stavebních kompresorů přes naši dealerskou síť na Moravě a na Slovensku.
- Postupně budete dealerskou síť rozšiřovat a budete hledat potencionální koncové zákazníky. Vašimi klienty budou převážně stavební firmy a půjčovny stavební mechanizace.

Nástup možný od 2.5.2019.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.
Evidujeme 1412 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Plzeň.