PRODAVAČ/-KA - Lázně Bělohrad | VímVíc.cz

PRODAVAČ/-KA - Lázně Bělohrad

Jičín
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
19 000 - 23 000 Kč
Mám zájem o nabídku PRODAVAČ/-KA - Lázně Bělohrad

Nabídka práce PRODAVAČ/-KA pro organizaci JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka (IČ 00032140). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 19 000 - 23 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je T. G. Masaryka 432, Lázně Bělohrad, 507 81 Lázně Bělohrad. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Miroslav Chudoba, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka detaily

Další informace o společnosti JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka vedené pod IČ 00032140 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
PRODAVAČ/-KA
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Nástup do zaměstnání:
3. 7. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: ********* nebo volejte na tel.: ********* p. Chudoba.
Požadavky: dobré komunikační schcopnosti, příjemné vystupování, samostaný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita.
Náplň práce: doplňování zboží, úklid
Plat: 19000,- 23000,-Kč a výše dle dosahované tržby
Nabízíme: příspěvek na stravování 2100,- Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Jičín.
Evidujeme 587 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Jičín.