Přípravář zpracovatelských strojů - Holubov | VímVíc.cz

Přípravář zpracovatelských strojů - Holubov

Český Krumlov
Plný úvazek
od 23 000 Kč
Mám zájem o nabídku Přípravář zpracovatelských strojů - Holubov

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Volné místo Přípravář zpracovatelských strojů ve společnosti GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Holubov. Jedná se o práci na plný úvazek (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 23 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Marečková. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Holubov. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 62503758.

Informace o volném místě

Pozice:
Přípravář zpracovatelských strojů
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 13. 6. 2019 do 12. 5. 2020
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
od 23 000 Kč

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2
Poslední změna nabídky: 27. 8. 2019
Poslední uvedení nabídky: 27. 8. 2019

Poznámka

Přípravář zpracovatelských strojů - vzdělání vyučení v technickém nebo strojním oboru. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup ihned. Hrubá mzda 23.000,-- Kč. Dlouhodobé perspektivní zázemí, příspěvek na penzijní (životní pojištění), práci na nejmodernějších strojích, mzdové zvýhodnění na relax, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na organizovanou dětskou rekreaci (tábory), příspěvek na lázeňskou léčbu, odměna za pracovní a životní výročí, 25 dní dovolené po trvání PP nad 1 rok, příplatky na mimořádných akcích. Kontakt: p. Marečková, tel.: *********, zasílejte životopisy na ********* do předmětu uveďte Přípravář zpracovatelských strojů. Ověřeno 12.6.2019

Úřad práce

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov.
Evidujeme 749 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov.

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.