PŘÍPRAVÁŘ/-KA, LAKÝRNÍK/-CE NA LAKOVNĚ - Chlumec nad Cidlinou | VímVíc.cz

PŘÍPRAVÁŘ/-KA, LAKÝRNÍK/-CE NA LAKOVNĚ - Chlumec nad Cidlinou

Hradec Králové
Plný úvazek
20 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku PŘÍPRAVÁŘ/-KA, LAKÝRNÍK/-CE NA LAKOVNĚ - Chlumec nad Cidlinou

Volné místo PŘÍPRAVÁŘ/-KA, LAKÝRNÍK/-CE NA LAKOVNĚ ve společnosti ANZA s. r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Chlumec nad Cidlinou. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Zuzana Petricová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ANZA s. r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Chlumec nad Cidlinou. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 42937256.

Pozice:
PŘÍPRAVÁŘ/-KA, LAKÝRNÍK/-CE NA LAKOVNĚ
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: lakýrník pro nástavby na hasičská auta a jinou cisternovou techniku
- Nabízíme: možnost zvyšování kvalifikace, obědy hradí firma, výrobný kolektiv, firemní teambuildingové akce, při dobrém výkonu výrazné prémie, 13. a 14. plat,
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Petricová Zuzana, tel.: ********* (volat 10 - 18 hod.), e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 920 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.