Pracovník výroby reklamy - Pardubice | VímVíc.cz

Pracovník výroby reklamy - Pardubice

Pardubice
Plný úvazek
18 000 - 25 000 Kč

Volné místo Pracovník výroby reklamy ve společnosti BARTH Reklamka a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Hůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Personální oddělení. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma BARTH Reklamka a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Hůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25256181.

Pozice:
Pracovník výroby reklamy
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup dle dohody.
Platové ohodnocení: 18 000 - 25 000 Kč
U nás Vás na pozici pracovníka výroby reklamy očekává průměrná měsíční hrubá mzda mezi 18 000 až 25 000 Kč, která bude závislá jen na Vašich výkonech, schopnostech, aktivitě, nadšení a dovednostech.
Náplň práce:
" pomoc při výrobě reklamy ze samolepících fólií
" odstraňování stávající reklamy
Požadavky:
" znalost práce s plotrem výhodou
" pozitivní a aktivní přístup
" manuální zručnost
" fyzické předpoklady (práce uvnitř i venku, občasná práce ve výškách)
" trestní bezúhonnost
" řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
" zázemí silné a stabilní společnosti
" čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
" řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
" přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
" nové zážitky z firemních školení a teambuildingu (např. teambuilding pod Mont Blancem ve Francii, dobrodružství v Dubaji)
Zaměstnanecké výhody: - benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...

První kontakt telefonicky (8:30 - 16:00) nebo e-mailem.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1105 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.