Pracovník výroby - operátor autoklávu - Rokycany | VímVíc.cz

Pracovník výroby - operátor autoklávu - Rokycany

Rokycany
Plný úvazek
od 20 900 Kč
Mám zájem o nabídku Pracovník výroby - operátor autoklávu - Rokycany

Volné místo pracovník výroby - operátor autoklávu ve společnosti HUTCHINSON s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1. Jedná se o práci na plný úvazek (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 20 900 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Markéta Šavlová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma HUTCHINSON s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Klostermannova 995, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 61504424.

Pozice:
pracovník výroby - operátor autoklávu
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
10. 6. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jízdní výhody - 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 29

Poznámka

Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany
Náplň práce: obsluha tlakové nádoby - autoklávu, nasazování gumových polotovarů na kovové formy podle technologického postupu, kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z forem.
Požadujeme: vzdělání: základní + praktická škola, dobrou fyzickou zdatnost - práce je velice namáhavá - kombinace fyzické a tepelné zátěže
Nabízíme: platové ohodnocení od. 20.900,- Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací, zajištěné ubytování
Kontakt: p. Šavlová Markéta, tel.: *********, e-mail: *********, první kontakt telefonicky nebo e-mailem

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany.
Evidujeme 299 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany.