Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin - Dubenec | VímVíc.cz

Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin - Dubenec

Trutnov
Plný úvazek
15 000 - 20 000 Kč
Mám zájem o nabídku Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin - Dubenec

Volné místo Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin ve společnosti Jaroslava Hynková. Pracoviště se nachází na adrese Dubenec. Jedná se o práci na plný úvazek (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 15 000 - 20 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Vladislav Hynek. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Jaroslava Hynková nabízí volné pracovní místo na adrese Dubenec. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 12942227.

Pozice:
Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 10. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 7

Poznámka

PRACOVNÍK - PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN
Základní popis
Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
· ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů
· příprava těsta
· plnění knedlíků náplněmi
· vaření knedlíků
· příprava knedlíků k expedici
· úklid pracoviště, strojů a zařízení
Požadujeme
- spolehlivost, pečlivost, pracovitost
- aktivní přístup
-manuální zručnost
- odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a dopolední směna)
- flexibilitu (není pevná pracovní doba)
- praxe v oboru není podmínkou
Nabízíme
· práci na HPP
· pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem
· odpovídající mzdové ohodnocení (15 000,- až 20 000,- Kč/měsíc hrubého)
· odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
· zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře
· volné soboty - krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
· příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
· slevu na firemní výrobky
V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, příp. volejte na tel. *********
(Vladislav Hynek), *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Trutnov.
Evidujeme 709 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Trutnov.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.