Pracovník v zázemí Postservisu- Brno | VímVíc.cz
premium

Pracovník v zázemí Postservisu- Brno

Brno
Práce na zkrácený úvazek
Mám zájem o nabídku Pracovník v zázemí Postservisu- Brno

Popis pozice:

  • Hledáme kolegu, kolegyni na oddělení expedice a ruční
kompletace Postservisu Brno.
  • Kompletace zakázek platebního styku ČP
  • Ruční kompletování zakázek dle požadavků zákazníka
  • Foliování zakázek na moderních fóliovacích strojích
  • Kontrola zásilek při zadávání do PC a APOST
  • Příprava pro expedici zásilek k poštovním kurzům

Požadujeme:

  • Uživatelská znalost Word, Excel
  • Znalost programu APOST výhodou
  • Flexibilitu a zodpovědný přístup
  • Čistý rejstřík trestů

Co získáte?

  • Zajímavou práci, při které uvidíte své výsledky každý den.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč.
  • MultiSport kartu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění.
  • Příspěvek na dětské tábory.
  • Možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních.
  • V oddělení ruční kompletace – práce na HPP – nástup dle dohody ihned
  • V oddělení expedice – zástup za dlouhodobou nemoc

Pracujte s námi na správné adrese!

Kontakt:

Bayerová Zlata
tel. +420 731 018 101

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Pracovník v zázemí Postservisu- Brno
Místo výkonu práce:
Opavská 822/10, 63900 Brno - Štýřice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy a důchodce.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Magda Nováková
Telefon:
734 879 670
novakova.magda@cpost.cz