Pracovník údržby - Milotice nad Bečvou | VímVíc.cz

Pracovník údržby - Milotice nad Bečvou

Přerov
Plný úvazek
24 000 - 28 000 Kč
Mám zájem o nabídku Pracovník údržby - Milotice nad Bečvou

Volné místo Pracovník údržby ve společnosti Ing. Petr Gross s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Milotice nad Bečvou. Jedná se o práci na plný úvazek (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 24 000 - 28 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Alena Radová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Ing. Petr Gross s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Milotice nad Bečvou. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25877496.

Pozice:
Pracovník údržby
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pracovní náplň:
preventivní údržby a prohlídky zařízení, dle plánů údržby; opravy zařízení; vedení záznamu do evidenčních karet zařízení; instalace nových zařízení a strojů

Požadujeme:
ochotu pracovat ve dvousměnném provozu; znalost čtení technické dokumentace; ochotu se učit novým věcem; zodpovědný přístup k práci; uživatelskou znalost MS Office, PC; znalost vstřikovacích strojů a oprávnění vyhlášky 50/78 Sb., §6 - výhodou

Nabízíme:
příspěvek na dopravu; docházkový bonus ve výši 1000 Kč/měsíc; stravenky ve výši 70 Kč nebo firemní stravování; 13. a 14. plat

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Přerov.
Evidujeme 499 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Přerov.