PRACOVNÍK SKLADU - BALENÍ - Pohořelice | VímVíc.cz

PRACOVNÍK SKLADU - BALENÍ - Pohořelice

Brno-venkov
Plný úvazek
14 740 - 17 500 Kč
Mám zájem o nabídku PRACOVNÍK SKLADU - BALENÍ - Pohořelice

Nabídka práce PRACOVNÍK SKLADU - BALENÍ pro organizaci s. n. o. p. cz a.s. (IČ 63998203). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola a další dovednosti jako práce s PC - základní dovednosti PC. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 14 740 - 17 500 Kč a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Průmyslová 1501, Pohořelice, 691 23 Pohořelice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Michaela Dvořáková, a to na telefonním čísle ********* (*********) nebo na e-mail *********.

s. n. o. p. cz a.s. detaily

Další informace o společnosti s. n. o. p. cz a.s. vedené pod IČ 63998203 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
PRACOVNÍK SKLADU - BALENÍ
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
10. 5. 2018
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • práce s PC - základní dovednosti PC

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 23

První kontakt osobně Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice Po-pá od 7:30 do 15:00 hod.), telefonicky nebo emailem.

POŽADUJEME:
Vzdělání - vyučen, min. základní
Uživatelská znalost PC
Ochota práce v třísměném provoze
Zodpovědnost, manuální zručnost

NÁPLŇ PRÁCE:
Přebalování výrobků dle předpisů balení
Odpovědnost za správnost balení a označení beden
Příprava beden k expedici
Vyplňování pracovních příkazů

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky až 5 000 Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce
13. mzda
Docházkový benefit - 16 000 Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000 Kč ročně
Stravování přímo v závodě (23-27 Kč menu)

Místo výkonu práce (adresa): Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov.
Evidujeme 1126 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov.