PRACOVNÍCI MANIPULACE A BALENÍ, TECHNICI - Frýdek-Místek | VímVíc.cz

PRACOVNÍCI MANIPULACE A BALENÍ, TECHNICI - Frýdek-Místek

Frýdek-Místek
Plný úvazek
od 14 740 Kč

Volné místo PRACOVNÍCI MANIPULACE A BALENÍ, TECHNICI ve společnosti SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Příborská 1585, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou od 14 740 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Email: *********.

Více o zaměstnavateli

Firma SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Příborská 1585, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 28602676.

Pozice:
PRACOVNÍCI MANIPULACE A BALENÍ, TECHNICI
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
12. 4. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Poznámka

A16 a:12/4/2019
Nástupní mzda 14.000,- Kč a výše + prémie (dle konkrétních schopností, praxe), pracovní poměr nejprve na dobu 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň pracovníka manipulace a balení:
- balení strojů a zařízení
- výroba obalů z OSB a dřeva
- nakládky a vykládky kontejnerů
- upevňování materiálu.
technik-montážní pracovník navíc:
- montuje a demontuje výrobní linky
- může zapojovat elektro(pokud elektro vzdělání)
- technicky koordinuje zakázky.
Nabízená práce vhodná, jak pro zkušené, tak pro absolventy
- vstupní i průběžná odborná školení
- zaučení
- možnost zkoušek na VZV .
Osobní kontakt možný jen po předchozí domluvě. Kontakt e-mailem viz výše.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.
Evidujeme 777 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.