PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ NÁKUPU A PRODEJE - Hradec Králové | VímVíc.cz

PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ NÁKUPU A PRODEJE - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
od 16 280 Kč

Volné místo PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ NÁKUPU A PRODEJE ve společnosti ALTAYKA s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Kudrnova 783/36, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 16 280 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: ruština a minimální dosažené vzdělání vysokoškolské. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Vagram. Můžete zavolat na telefonní číslo *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ALTAYKA s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Kudrnova 783/36, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 04104293.

Pozice:
PRACOVNÍK/-ICE ODDĚLENÍ NÁKUPU A PRODEJE
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2017
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Jazykové znalosti

  • Ruština - aktivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Kudrnova 783/36, Hradec Králové-Kukleny
-PP formou HPP, na dobu neurčitou s možností nástupu od 1.4.2017
-Náplň práce: obchodní činnost, dovoz lihovin z Arménie, práce na PC
-Požadujeme: VŠ vzdělání, znalost ruského a arménského jazyka
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na adrese: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 883 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.