Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 85 825 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Pracovník do výroby - dokončovací práce - Dobřany

Plzeň-jih
Plný úvazek, zkrácený úvazek, min. 20 hod. týdně
od 100 Kč/hod.
Výběrové řízení bylo ukončeno

Nabídka práce pracovník do výroby - dokončovací práce pro organizaci RINGFEDER POWER TRANSMISSION s.r.o. (IČ 25216589). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 100 Kč/hod. a práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / min. 20 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Oty Kovala 1172, Dobřany, 334 41 Dobřany. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Květa Kubátová, personalistka, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

RINGFEDER POWER TRANSMISSION s.r.o. detaily

Další informace o společnosti RINGFEDER POWER TRANSMISSION s.r.o. vedené pod IČ 25216589 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
pracovník do výroby - dokončovací práce
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Popis pracovní pozice:
odstraňování otřepů z obrobků po obrábění - grotování, dočišťování obrobků po obrábění, konzervace výrobků, jednosměnný provoz, možné i na zkrácený úvazek
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, zázemí silné zahraniční společnosti, moderní prostředí, práce na HPP

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih.
Evidujeme 536 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih.