Pracovník/ce podpory zákazníků OZP - Ostrava | VímVíc.cz

Pracovník/ce podpory zákazníků OZP - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, zkrácený úvazek, min. 30 hod. týdně
12 200 - 20 000 Kč

Volné místo Pracovník/ce podpory zákazníků OZP ve společnosti Scenario s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3. Jedná se o práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / min. 30 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 12 200 - 20 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) a osoby vyžadující bezbariérový přístup. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Čestmír Černý. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Scenario s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 29462177.

Pozice:
Pracovník/ce podpory zákazníků OZP
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Pohraniční 1435/86, 70300, Ostrava
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Náplň práce:
- poskytování podpory - pomoc s řešením problémů zákazníků s již zakoupeným SW nebo HW produktem
- podpora bude poskytována prostřednictvím software, webu, mailu nebo telefonu
- evidence a řešení požadavků zákazníků

Požadavky: znalost práce na PC, počítače a výpočetní technika jako koníček.
Výhodou: zkušenosti s podobnou prací, SŠ vzdělání s maturitou, ŘP skupiny B.
Osobní vlastnosti: aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se.

Plný nebo zkrácený úvazek: 30 - 40 hod./týdně.
Vhodné pouze pro uchazeče OZP/ČID.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2022 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.