Pracovník/ce etiketování a přípravy zakázek - Valašské Meziříčí | VímVíc.cz

Pracovník/ce etiketování a přípravy zakázek - Valašské Meziříčí

Vsetín
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
18 000 - 21 000 Kč
Mám zájem o nabídku Pracovník/ce etiketování a přípravy zakázek - Valašské Meziříčí

Nabídka práce Pracovník/ce etiketování a přípravy zakázek pro organizaci MP Krásno, a.s. (IČ 25572890). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 21 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Hranická 430/34, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Jolana Zbranková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

MP Krásno, a.s. detaily

Další informace o společnosti MP Krásno, a.s. vedené pod IČ 25572890 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Pracovník/ce etiketování a přípravy zakázek
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 15. 7. 2019 do 31. 1. 2020
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

PRACOVNÍK/CE ETIKETOVÁNÍ A PŘÍPRAVY ZAKÁZEK
Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro ženy.
POŽADUJEME: výpis z trestního rejstříku, znalost práce na PC výhodou, dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost a důslednost, časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: příprava zakázek včetně vizuální kontroly výrobků, obsluha stolní digitální váhy, kontrola dat na etiketě, příprava zboží do finální podoby pro zákazníka (do přepravek, kartonů, zafixování palet fólií), výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea,
po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd..
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na ********* - do předmětu uveďte Etiketování.
ov. 2.7.19

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.
Evidujeme 698 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.