Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - Praha | VímVíc.cz

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek
14 740 - 21 600 Kč
Mám zájem o nabídku Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - Praha

Nabídka práce Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení pro organizaci MIMO BOHEMIA, a.s. (IČ 27889190). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 14 740 - 21 600 Kč a práci na plný úvazek (turnusové služby). Adresa pracoviště je Na poříčí 1064/31, Nové Město, 110 00 Praha 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Alena Pačesová, a to na e-mail *********.

MIMO BOHEMIA, a.s. detaily

Další informace o společnosti MIMO BOHEMIA, a.s. vedené pod IČ 27889190 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2019
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 9

MIMO Bohemia, a.s. hledá pro své provozovny, které se zabývají prodejem pekařských a cukrářských výrobků vlastní výroby šikovnou/ého kolegyni nebo kolegu na pozici - pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení.

Náplň práce: příprava studené kuchyně, chlebíčky, bagety, bulky…

Nabízíme: možnost turnusových směn krátký/dlouhý týden, motivující finanční ohodnocení, práci v moderním prostředí, zázemí dlouhodobé pracovní jistoty

V případě zájmu zašlete svůj životopis emailem na : *********

Zaměstnanecké výhody: Příplatky na svačinu, telefon, ošacení

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 6.
Evidujeme 900 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 6.