PRACOVNÍCI PNEUSERVISU, AUTOSERVISU - Frýdek-Místek | VímVíc.cz

PRACOVNÍCI PNEUSERVISU, AUTOSERVISU - Frýdek-Místek

Frýdek-Místek
Plný úvazek, zkrácený úvazek, min. 20 hod. týdně
10 000 - 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku PRACOVNÍCI PNEUSERVISU, AUTOSERVISU - Frýdek-Místek

Nabídka práce PRACOVNÍCI PNEUSERVISU, AUTOSERVISU pro organizaci Vulkanprogres spol. s r.o. (IČ 29393418). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 10 000 - 25 000 Kč a práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / min. 20 hod. týdně (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Beskydská 1488, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Martin Hrabec, a to na telefonním čísle *********.

Vulkanprogres spol. s r.o. detaily

Další informace o společnosti Vulkanprogres spol. s r.o. vedené pod IČ 29393418 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
PRACOVNÍCI PNEUSERVISU, AUTOSERVISU
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Doba zaměstnání:
od 10. 7. 2019 do 10. 7. 2020
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

A16 z:25/3/2019 a:10/7/2019
Pracovní poměr na dobu určitou, plný/zkrácený úvazek, týdně 20-50 hodin. Vhodné i pro absolventy škol.
Pracovní náplň:
- sezónní přezouvání vozidel, základní mechanické práce, odborné mechanické práce.
Kontakt osobně v pondělí až pátek 8:00-16:00 hod.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.
Evidujeme 831 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.