Pracovníci ostrahy, strážní - Velvary | VímVíc.cz

Pracovníci ostrahy, strážní - Velvary

Kladno
Zkrácený úvazek, min. 30 hod. týdně
13 350 - 15 000 Kč
Mám zájem o nabídku Pracovníci ostrahy, strážní - Velvary

Volné místo Pracovníci ostrahy, strážní ve společnosti FAEE, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Velvary. Jedná se o práci na zkrácený úvazek / min. 30 hod. týdně (turnusové služby) s počátečním platem / mzdou 13 350 - 15 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Pavla Mikulecká. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma FAEE, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Velvary. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25036181.

Pozice:
Pracovníci ostrahy, strážní
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
6. 6. 2019
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Nabídka je vhodná pro OZP !!!

Požadujeme: trestní bezúhonnost.

Náplň práce:
vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel , kontrola objektu.

Nabízíme:
fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou ve stabilní společnosti.
Pravidelný měsíční příjem.
Firemní oděv, možnost poskytování záloh a možnost získání firemních benefitů.

Zkoušky profesní kvalifikace zprostředkujeme.

Telefonický kontakt: Po - Pá 10:00 - 16:00 hod.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kladno.
Evidujeme 692 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kladno.