Pracovníci obrábění - Starý Jičín | VímVíc.cz

Pracovníci obrábění - Starý Jičín

Nový Jičín
Plný úvazek, min. 38,8 hod. týdně
19 500 - 23 000 Kč

Volné místo Pracovníci obrábění ve společnosti MB DOMUS SE. Pracoviště se nachází na adrese Starý Jičín. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 38,8 hod. týdně (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 19 500 - 23 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mgr. Roman Machalík. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma MB DOMUS SE nabízí volné pracovní místo na adrese Starý Jičín. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 24244384.

Pozice:
Pracovníci obrábění
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
10. 5. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

z: 03.12.2018
Požadujeme: Minimální stupeň vzdělání: vyučen (nejlépe v oboru výroba nábytku), možnost i jiného oboru vyučení s technickým zaměřením.
Dále požadujeme: : schopnost čtení výkresové dokumentace, schopnost obsluhovat samostatně olepovačku hran, vysoké pracovní nasazení, odpovědnost za vykonanou práci, manuální zručnost.
Náplň práce: obsluha olepovačky hran ve výrobě nábytku (zaškolení zdarma).
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu, příspěvek na dovolenou,vánoce a na osobní výročí, firemní parkoviště zdarma.
Kontakt: Mgr. Machalík Roman, telefonicky v pracovní dny 7:00 - 15:30 na tel. čísle: *********, e-mailem: *********, nebo osobně na pracovišti: Starý Jičín 89.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 863 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.