Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - Praha | VímVíc.cz

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek
15 000 - 25 000 Kč

Volné místo Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih ve společnosti Printing Solutions Prague s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Kodaňská 1459/48, Vršovice, 101 00 Praha 101. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 15 000 - 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Elena Baytinger. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Printing Solutions Prague s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Kodaňská 1459/48, Vršovice, 101 00 Praha 101. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 05461707.

Pozice:
Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
30. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Kontakt e-mailem

Popis pozice:
Dokončovací práce v tiskárně. Práce a manipulace s vytištěnou produkcí.
- Řezání publikací, letáků, papíru atd na řezačce.
- Pomocné práce při výrobě knih.
- Tvrdá a měkká vazba knih a dokumentů.
- Provádí skládání a lepení výrobků, laminace atd.
- Pomocné práce u strojů na finální úpravu tiskovin
- Balení hotové výrobky.
Práce je vhodná pro ženy.

Požadavky:
- min. 2 roky zkušeností. Výhodou je o Znalost práce na knihařských strojích pro vazby V1, V2, falcování, ořez, lepení atd. Zájemce bez praxe v oboru zaučíme, exekuce není překážkou.
- čistý trestní rejstřík
- pracovitost, spolehlivost, trpělivost, zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme:
- zázemí perspektivní společnosti
- odborné školení a odborný růst
- nástup možný ihned
- na plný úvazek

Benefity:
- Sleva na firemní výrobky/služby,
- Školení

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 9.
Evidujeme 2227 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 9.