Práce z domova přes net, zdraví, bylinky. | VímVíc.cz

Práce z domova přes net, zdraví, bylinky.

Olomoucký kraj
Brigáda
Mám zájem o nabídku Práce z domova přes net, zdraví, bylinky.

Firma

Dagmar Langová

Popis pozice

Práce z domu.. Oblast prevence zdraví, bylinky.
Pracovat z domova s využitím PC, volná pracovní doba, vše podloženo smlouvou, žádné závazky a rizika, velmi dobré finanční ohodnocení, profesní růst, pomoc a týmová spolupráce je samozřejmostí.
Zaškolení je zcela zdarma a online.
Nabízíme: zázemí zavedené české firmy - 15 leté zkušenosti, pravidelný příjem, práci vedenou z domova, motivující systém odměňování, možnost profesního i finančního růstu, přátelský tým spolupracovníků.
Požadujeme:
Věk min. 23 let, časová náročnost min. 10 hodin týdně, znalost práce na PC a přístup na internet, otevřená mysl a ochota učit se novým věcem.
Do odpovědi, prosím, napište své jméno, věk a bydliště

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Nezáleží na vzdělání

Pozice vhodná pro:

Absolventy, OZP

Typ úvazku:

Brigáda

Nástup:

neuvedeno

Kontaktní údaje

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.