Práce v zázemí pošty - pošta Brno 4, IBC centrum | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 830 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Práce v zázemí pošty - pošta Brno 4, IBC centrum

Brno
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Praxe a stáže
Výběrové řízení bylo ukončeno

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Máte příležitost uplatnit svůj obchodní talent a profesionální přístup k jednání s lidmi, kterými můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Popis pozice:

  • zpracování a třídění zásilek v zázemí poštovního provozu
  • snímání balíkových zásilek do PC, manipulace se zásilkami
  • vyúčtování doručovatelů po pochůzce, ukládání nedoručených zásilek
  • pracovní doba od 10:45 do 18:45 (po - pá)

Požadujeme:

  • alespoň výuční list ze SŠ, maturita výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • pracovní dobu 37,5 hod. týdně
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek 1400 Kč na volnočasové aktivity, příspěvek 2000 Kč na dětské tábory a další benefity
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost karierního růstu

Kde budete pracovat?

Brno, Příkop 843/4, 604 00

Kontakt:

  • Ivana Matějková
  • Tel.: +420 954 362 761

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Práce v zázemí pošty - pošta Brno 4, IBC centrum
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek, Praxe a stáže
Místo výkonu práce:
Příkop 843/4, 60200 Brno - Zábrdovice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Petr Kříž
Adresa:
Orlí 655, 66300 Brno