Práce v zázemí pošty - Chodov u Karlových Varů 1 | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 830 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Práce v zázemí pošty - Chodov u Karlových Varů 1

Chodov
Práce na zkrácený úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Popis pozice:

  • práce v zázemí poštovního provozu
  • zpracování podaných a došlých zásilek a jejich příprava
  • příprava zásilek na doručení
  • příprava a vyhotovení provozních dokladů
  • kontrola provozních dokladů
  • kartování, výprava zásilek a příprava, zpracování zásilek pro odnos
  • pracovní doba převážně v odpoledních hodinách

Požadujeme:

  • komunikační schopnosti výhodou, zkušenost a praxe v oblasti prodejních dovedností vítána, odolnost vůči stresu
  • spolehlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity (MultiSport karta) a další benefity
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost karierního růstu

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Práce v zázemí pošty - Chodov u Karlových Varů 1
Místo výkonu práce:
Husova 786, 35735 Chodov - Chodov, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Simona Strakošová
Adresa:
Solní 20, 30100 Plzeň
Telefon:
954 400 515
Strakosova.Simona@cpost.cz