Práce v oblasti přírodní medicíny. | VímVíc.cz

Práce v oblasti přírodní medicíny.

Praha
Brigáda

Firma

Dagmar Langová

Popis pozice

Práce v oblasti podpory zdraví a přírodní medicíny. Spolupráce je možná jako dlouhodobá brigáda, na hlavní i vedlejší činnost. Česká firma působí už 17 rokem, kontakty v Polsku a na Slovensku vítány.
Očekáváme: věk nad 25 let, zájem o obor, uživatelskou znalost práce na PC a internetu * min. 10 hodin času týdně, Školení ZDARMA je samozřejmostí! Můžete začít při zaměstnání, MD, podnikání, i studiu.

Nabízíme: práce z domova podložená smlouvou,zázemí prosperující české firmy, flexibilní pracovní dobai, týmová spolupráce, zaškolení zdarma je samozřejmostí, přivýdělek i pravidelný příjem.
V odpovědi uveďte prosím jméno věk a bydliště.
kontakt: *********

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Nezáleží na vzdělání

Pozice vhodná pro:

Absolventy, OZP

Typ úvazku:

Brigáda

Nástup:

neuvedeno

Kontaktní údaje

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha