Práce u myčky, umývání nádobí, výdej obědů - Jablůnka | VímVíc.cz

Práce u myčky, umývání nádobí, výdej obědů - Jablůnka

Vsetín
Zkrácený úvazek, min. 25 hod. týdně
9 000 - 9 500 Kč
Mám zájem o nabídku Práce u myčky, umývání nádobí, výdej obědů - Jablůnka

Nabídka práce Práce u myčky, umývání nádobí, výdej obědů pro organizaci Sodexo - integrovaný facility management a zařízení školního stravování s.r.o. (Sodexo s.r.o.) (IČ 44569165). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 9 000 - 9 500 Kč a práci na zkrácený úvazek / min. 25 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Jablůnka. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Eva Bašková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Sodexo - integrovaný facility management a zařízení školního stravování s.r.o. (Sodexo s.r.o.) detaily

Další informace o společnosti Sodexo - integrovaný facility management a zařízení školního stravování s.r.o. (Sodexo s.r.o.) vedené pod IČ 44569165 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Práce u myčky, umývání nádobí, výdej obědů
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
5. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Náplň práce: výdej obědů, umývaní nádobí, úklid prostor.
Požadujeme: potravinářský průkaz.
Nabízíme: zaměstnanecká strava, penzijní připojištění, Cafeterie
První kontakt: p. Bašková Eva, telefonicky na ********* v pracovní dny v době od 10 - 13 hodin nebo e-mail: *********
ov. 3.6.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.
Evidujeme 696 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Vsetín.