Práce pro všechny milovníky kávy. | VímVíc.cz
premium

Práce pro všechny milovníky kávy.

Praha
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
25000 - 28000 Kč
Mám zájem o nabídku Práce pro všechny milovníky kávy.

Jsi milovníkem kávy a rád by ses naučil její přípravu?
Zajímá Tě všechno, co se kolem kávy točí a měl bys zájem o případné kurzy?
Nechceš ale nic, co by bylo monotónní a rád komunikuješ s lidmi?
Tak se přidej do našeho týmu! :)

Jaká bude Tvoje pracovní náplň?

Po vyškolení, kde s Tebou bude po boku vždycky zkušený kolega, který Tě bude navádět, se budeš starat o McCafé.

Na ranních směnách si připravíš croissanty, které provoní celou restauraci. S prvními zákazníky se kterým pomůžeš svou kávou začít nový příjemný den.

Posléze předáš směnu odpolednímu kolegovi, který Tě vystřídá a bude pokračovat v Tvém dobře naladěném duchu. Na odpolední směně se připraví stanoviště tak, aby se druhý den mohlo opět s dobrou náladou otevřít.

Aby to nebylo jednotvárné, tak se budeš střídat s kolegy. Naučíme Tě i klasický provoz.

Co od nás můžeš čekat?

  • nástupní mzdu 140-150 Kč/h na plný úvazek (s garancí na účtě vždy do 15. dne v měsíci)
  • na brigádu 120-130 Kč/h
  • podle Tvé snahy tu je možnost finanční ohodnocení každý půlrok
  • příplatky za víkendy, svátky či přesčasy
  • 50% sleva na stravu během směn a zdarma nápoje
  • benefitní kartu se slevami na naše produkty do všech na našich poboček CZ/SK
  • vstup do ZOO se symbolickým poplatkem
  • zdarma vstup do do řepského sportovního centra
  • skvělý kolektiv, se kterým občas i něco podnikneme

Co od tebe očekáváme?

  • vůbec nic - všechno potřebné Tě naučíme

Budeme se těšit na Tvou odpověď!

Buď nám odpověz na tento inzerát nebo nám zavolej na telefonní číslo 724869835.

Nebo k nám přijď rovnou osobně na pobočku. :)

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Skuteckého 1395/1, 16300 Praha - Řepy, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Základní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Václav Lanžhotský
vaclav.lanzhotsky@cz.mcd.com