Práce pro polsky mluvící uchazeče. | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 81 552 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Práce pro polsky mluvící uchazeče.

Olomoucký kraj
Brigáda
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma

Dagmar Langová

Popis pozice

Domluvíte se také polsky? Hledáte práci z domova, časově nezávislou, zcela bez závazků a rizika? Vítejte v naší firmě.
Oblast zdravotní prevence, bylinky.
Příležitost pracovat z domova - práce s využitím PC, volná pracovní doba, vše podloženo smlouvou, žádné závazky a rizika, velmi dobré finanční ohodnocení, profesní růst, pomoc a týmová spolupráce je samozřejmostí.
Zaškolení je zcela zdarma a online.
Nabízíme: zázemí zavedené české firmy - 15 leté zkušenosti, pravidelný příjem, práci vedenou z domova, motivující systém odměňování, možnost profesního i finančního růstu, přátelský tým spolupracovníků.
Požadujeme:
Věk min. 23 let, časová náročnost min. 10 hodin týdně, znalost práce na PC a přístup na internet, otevřená mysl a ochota učit se novým věcem.
Do odpovědi, prosím, napište své jméno, věk a bydliště.

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Nezáleží na vzdělání

Pozice vhodná pro:

Absolventy, OZP

Typ úvazku:

Brigáda

Nástup:

neuvedeno

Kontaktní údaje

Místo výkonu práce