Pomocný letecký mechanik - Mošnov | VímVíc.cz

Pomocný letecký mechanik - Mošnov

Nový Jičín
Plný úvazek
19 000 - 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Pomocný letecký mechanik - Mošnov

Nabídka práce Pomocný letecký mechanik pro organizaci JOB AIR Technic a.s. (IČ 27768872). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 19 000 - 25 000 Kč a práci na plný úvazek (turnusové služby). Adresa pracoviště je Gen. Fajtla 370, Mošnov, 742 51 Mošnov. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Petra Martínková, a to na e-mail *********.

JOB AIR Technic a.s. detaily

Další informace o společnosti JOB AIR Technic a.s. vedené pod IČ 27768872 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Pomocný letecký mechanik
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 19

Poznámka

z.: 20.12.2017, a.4.7.2019
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu
Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem.
Provádění demontáží a montáží letadlových celků podle technické dokumentace.
Dodržování právních předpisů vztahujících se k práci.
Včasné oznamování veškerých událostí a nedostatků, které mohou ovlivnit kvalitu práce nebo vyžadujících nápravu, přímému nadřízenému.
Dodržování daných provozních procesů, včetně přesného evidování prováděné práce.
Požadujeme: Základní znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby, znalost anglického jazyka.
Příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, 2sick days, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku, dovolená nad zákonný rámec
Zasílejte životopisy na e-mail: *********.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 847 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.