Pomocný dělník ve výrobě - Holýšov | VímVíc.cz

Pomocný dělník ve výrobě - Holýšov

Domažlice
DPP, DPC
od 100 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku Pomocný dělník ve výrobě - Holýšov

Nabídka práce Pomocný dělník ve výrobě pro organizaci KABELOVNA KABEX a. s. (IČ 25208721). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 100 Kč/hod. a práci na DPP / DPC (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Politických vězňů 84, Holýšov, 345 62 Holýšov. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Kamil Králík, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

KABELOVNA KABEX a. s. detaily

Další informace o společnosti KABELOVNA KABEX a. s. vedené pod IČ 25208721 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Pomocný dělník ve výrobě
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
DPP, DPC
Doba zaměstnání:
od 1. 6. 2019 do 31. 8. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Poznámka

Náplň práce: pomocný dělník ve výrobě.
Požadujeme: požadujeme manuální zručnost, vhodné pro fyzicky zdatné.
Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Domažlice.
Evidujeme 1016 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Domažlice.