Pomocní kuchaři - Hrádek | VímVíc.cz

Pomocní kuchaři - Hrádek

Rokycany
Plný úvazek
15 000 - 18 000 Kč

Nabídka práce Pomocní kuchaři pro organizaci Valnut s.r.o. (IČ 25742566). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola a další dovednosti jako kompletní znalost čínské kuchyně. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 15 000 - 18 000 Kč a práci na plný úvazek (dělené směny). Adresa pracoviště je Rokycanská 204, Nová Huť, 338 42 Hrádek u Rokycan. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Zhao Ding, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Valnut s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Valnut s.r.o. vedené pod IČ 25742566 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Pomocní kuchaři
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
30. 8. 2019
Směnnost:
Dělené směny
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • kompletní znalost čínské kuchyně

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská č.p. 204
Náplň práce: příprava čínských pokrmů, úklid pracoviště
Požadujeme: základní vzdělání, minimální praxe 2 roky nebo vyučení, pracovitost, spolehlivost, práce v kolektivu. Kompletní znalost čínské kuchyně.
Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- do 18.000,-Kč/měs.
Kontakt e-mailem zaslat životopis: Ding Zhao, e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany.
Evidujeme 258 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.