Pomocné práce na katrové pile - Příčina | VímVíc.cz

Pomocné práce na katrové pile - Příčina

Rakovník
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
od 13 350 Kč

Volné místo Pomocné práce na katrové pile ve společnosti Jaroslav Schneiberg. Pracoviště se nachází na adrese Příčina. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 13 350 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Stanislava Schneibergová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Jaroslav Schneiberg nabízí volné pracovní místo na adrese Příčina. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 13285475.

Pozice:
Pomocné práce na katrové pile
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
9. 10. 2017
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Náplň práce: práce na katrové pile
Místo výkonu práce: Příčina č.p. 95, 270 35 Petrovice u Rakovníka
Kontakt: Jana Bechyňová *********, e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Rakovník.
Evidujeme 288 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Rakovník.