Podlaháři a obkladači - Podlaháři, drobné stavební práce | VímVíc.cz

Podlaháři a obkladači - Podlaháři, drobné stavební práce

Příbram
Plný úvazek
13.000 – 16.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Podlaháři a obkladači - Podlaháři, drobné stavební práce

Firma

Veronika Bejčková

Popis pozice

Pozice: podlaháři, drobné stavební práce
OC
Požadavky:
řidičské oprávnění sk. B,fyzická zdatnost, manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody: rémie
Nástup možný ihned. Mzda: 13 000 - až 16 000,- Kč
Kontakt:Bejčková Veronika, tel.: ********* do 14:00 hod., e-mail: *********

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Vyučení bez maturity

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

01.04.2018

Kontaktní údaje

Místo výkonu práce

Budovatelů, Příbram 26101, okres Příbram, Středočeský kraj