Parťák do marketingu | VímVíc.cz
premium

Parťák do marketingu

Hlavní město Praha
Částečný úvazek

Tvujspravce, s.r.o. se zabývá správou nemovitostí, kde hlavní činností je garance nájemného majitelům nemovitostí. Hledáme osobu, která nám pomůže s rozvojem marketingu. Pracovní činnost probíhá v terénu i mimo něj.

Požadavky:

  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Přesnost a komunikativnost
  • aktivní zájem o marketing
  • příjemné vystupování
  • základní znalost analytických nástrojů
  • ideálně předchozí zkušenost z oblasti marketingu a nastavování online a offline kampaní

Nabízíme:

  • příjemný mladý kolektiv
  • zázemí kanceláře
  • multisport karta
  • teambuildingy
  • firemní akce
  • odměna 150Kč/h, časová náročnost 60 - 1 00h měsíčně
  • práce s experty v daném oboru

Náplň práce

  • Základní analytické nástroje (Google analytics,...)
  • Příprava, vypracování a vyhodnocení marketingových kampaní
  • komunikace s externími dodavateli včetně zadávání zakázek