Ostraha,100Kč/h+příplatky,fyzicky nenáročná práce vyhrazena pro OZP | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 85 589 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Ostraha,100Kč/h+příplatky,fyzicky nenáročná práce vyhrazena pro OZP

Ostrava
Částečný úvazek, plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma

Popis pozice

Přijmeme do pracovního poměru pracovníky ostrahy pro oblast Slezská Ostrava.Jedná se o nepřetržitý provoz,12-ti.hodinové směny, plný úvazek.Certifikát strážného výhodou.Mzda 100 Kč/hod.+příplatky.Jedná se o fyzicky nenáročnou práci,možnost kombinované práce (sezení/stání), praxe není nutností.Možnost zajištění zkoušek pro profesní kvalifikaci Strážný, firemní oděv.Místa vyhrazeno pro OZP.

Požadavky

čistý trestní rejstřík
ochotu pracovat ve směnném provozu
spolehlivost
důslednost

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Nezáleží na vzdělání

Typ úvazku:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nástup:

neuvedeno

Kontaktní údaje

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o., Milada Kutrová

Místo výkonu práce

Ostrava 70200, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj