Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - Project Manager | VímVíc.cz

Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - Project Manager

Praha
Plný úvazek
45.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - Project Manager

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Firma

WDF s.r.o.

Popis pozice

Místo výkonu práce: WDF s.r.o., Lazarská 13/8,Praha 2, 120 00. Kontaktní osoba: pan Strnad Vojtěch, e-mail: *********. Hledáme nového člena týmu - projektového manažera, který se bude podílet na vývoji aplikací pro startupy ze Silicon Valley a na zajímavých projektech pro klienty z UK, Norska a samozřejmě ČR. Nástup je možný ined nebo po dohodě. Hledáme zodpovědného kolegu, se kterým se budeme rádi setkávat v práci i mimo ní, a který se vyzná v online prostředí a digitální produkci, má dobré komunikační schopnosti a využije je při jednání jak s klientem, tak i s kolegy v týmu. Očekáváme od tebe komunikaci v anglickém jazyce, 1-2 roky zkušenosti s vedením IT projektů, smysl pro řešení detailů a posouvání projektů do vítězného finále.
Výhody: práci v přátelském a rozmanitém kolektivu, prostor pro odborný a kariérní růst, práci na zajímavých zahraničních projektech, práci zejména na plný úvazek s částečně pružnou pracovní dobou, home office a sickdays po zapracování a podle dohody, kvalitní kávu, občersvení a svačiny během pracovní doby, individuální přístup, moderní kancelář v centru Prahy, týden dovolené navíc, mobil s neomezeným hlasovým tarifem a datovým tarifem 20 GB a další výhody dle individuální dohody.

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Středoškolské nebo vyučení s maturitou

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

03.05.2017

Kontaktní údaje

WDF s.r.o.

Vojtěch Strnad

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.