Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH | VímVíc.cz

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Frýdek-Místek
Plný úvazek
17.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Firma

BESKYD DZR, o.p.s.

Popis pozice

A16 a:16/10/2019
HPP na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006, §116
- uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet)
- spolehlivost, zodpovědnost, empatický přístup, loajalitu, odolnost vůči zátěži a stresu, ochotu dále se vzdělávat, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce.
Výhodou:
- zkušenosti z oblasti práce v sociálních službách
- znalost programu Cygnus 2
- zkušenost s individuálním plánováním, s prací klíčového pracovníka
Nabízíme:
- nástupní mzda od 17.000,- Kč (+ příplatky za noční, víkendy, svátky, odměny)
- zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč (po zkušební době)
- příjemný kolektiv, možnost dalšího vzdělávání,
- předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně viz výše.

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Základní

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

16.10.2019

Kontaktní údaje

Mgr. Radomíra Havelková

Místo výkonu práce

Frýdek-Místek 73801, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.