Optometristé - Semily | VímVíc.cz

Optometristé - Semily

Semily
Plný úvazek
od 30 000 Kč

Volné místo Optometristé ve společnosti ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Tyršova 48, Semily, 513 01 Semily. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání bakalářské. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Martina Kühnel. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Tyršova 48, Semily, 513 01 Semily. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 07570546.

Pozice:
Optometristé
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
3. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Náplň práce
-stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
-doporučení vhodné korekční pomůcky
-vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
-aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
-poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
-nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek
-administrativa spojená s chodem optiky

Požadavky
-VŠ vzdělání v oboru optometrie
-komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
-schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci
-máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)
-řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
-znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Výhody:
-motivující platové ohodnocení
-prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii
-měsíční odměny za pracovní výkony
-služební automobil, mobilní telefon, notebook
-zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší
-týden dovolené navíc

kontakt: e-mailem

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.
Evidujeme 637 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.