Optik/optička - Sedlčany | VímVíc.cz

Optik/optička - Sedlčany

Příbram
Plný úvazek
od 20 000 Kč

Nabídka práce Optik/optička pro organizaci ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. (IČ 07570546). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 20 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je 28. října 9, Sedlčany, 264 01 Sedlčany. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Martina Kühnel, a to na e-mail *********.

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. detaily

Další informace o společnosti ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. vedené pod IČ 07570546 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Optik/optička
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
28. 3. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované povolání

  • Odborní pracovníci v oblasti oční optiky

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Pozice:optik/optička
Náplň práce
- jednání se zákazníky
- objednávání zboží potřebné pro chod optiky
- měření dioptrických skel dle potřeb klientů
- poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
- nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek
- administrativa spojená s chodem optiky
Požadavky
- SŠ vzdělání, v oboru optiky výhodou
- komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
- schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci
- máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)
- řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)"
Zaměstnanecké výhody:
motivující platové ohodnocení, prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii, měsíční odměny za pracovní výkony, zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší, týden dovolené navíc
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt:Kühnel Martina, e-mail: *********
Místo výkonu práce:ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.provozovna Sedlčany
28. října č.p. 9, Sedlčany

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Příbram.
Evidujeme 1018 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Příbram.