Operátoři výroby - slévači - Poříčany | VímVíc.cz

Operátoři výroby - slévači - Poříčany

Kolín
Plný úvazek
15 000 - 22 000 Kč
Mám zájem o nabídku Operátoři výroby - slévači - Poříčany

Volné místo Operátoři výroby - slévači ve společnosti BENEŠ a LÁT a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Tovární 463, Poříčany, 289 14 Poříčany. Jedná se o práci na plný úvazek (dvousměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 15 000 - 22 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: dodržování pracovních postupů, ochota pracovat na směny a minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Hana Kurková, DiS.. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma BENEŠ a LÁT a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Tovární 463, Poříčany, 289 14 Poříčany. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25724304.

Pozice:
Operátoři výroby - slévači
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 3. 2018
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - penzijní připojištění
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • dodržování pracovních postupů, ochota pracovat na směny

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

První kontakt:

Náplň práce:
Obsluha licího stroje, odpovědnost za kvalitu vyráběných odlitků.

Požadavky:
Nutnost dodržování pracovních postupů, ochota pracovat ve směnném provozu.

Pracovní doba:
6 - 18 hod a 18 - 6 hod.

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní připojištění a mnoho dalšího.

Pracovní poměr na půl roku, s možností prodloužení.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kolín.
Evidujeme 494 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kolín.