Operátoři robotického svařování - Šenov u Nového Jičína | VímVíc.cz

Operátoři robotického svařování - Šenov u Nového Jičína

Nový Jičín
Plný úvazek
15 000 - 16 000 Kč

Nabídka práce Operátoři robotického svařování pro organizaci MS technik spol. s r.o. (IČ 25886509). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 15 000 - 16 000 Kč a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Dukelská 114, Šenov u Nového Jičína, 742 42 Šenov u Nového Jičína. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Petra Marková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

MS technik spol. s r.o. detaily

Další informace o společnosti MS technik spol. s r.o. vedené pod IČ 25886509 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Operátoři robotického svařování
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 3. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

z: 12.9.2016 a: 2.3.2018 Nástup možný ihned.
Požadavky: Vyučení ve strojírenském oboru; Manuální zručnost; Technické myšlení; Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita; Práce vhodná pro kandidáty z Šenova u Nového Jičína a okolí
Náplň práce: Obsluha svařovacích robotů; Zakládání dílů do svařovacích přípravků; Doplňování zásobníků pro linku; Vizuální kontrola hotových dílů; Realizace zlepšovacích návrhů ve výrobě
Nabízíme: Motivující finanční ohodnocení; Být součástí úspěšné výrobní společnosti; Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání; Firemní benefity- stravenky, firemní akce
Kontakt: telefonicky na č.: *********, e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 827 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.