OPERÁTOR VÝROBY - Písek | VímVíc.cz

OPERÁTOR VÝROBY - Písek

Písek
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
14 500 - 19 000 Kč

Volné místo OPERÁTOR VÝROBY ve společnosti DP WORK s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 14 500 - 19 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Zdeněk Roušal. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma DP WORK s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Průmyslová 466, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27944719.

Pozice:
OPERÁTOR VÝROBY
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
14. 11. 2017
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Ubytování

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 6

Poznámka

CIZ
HPP s možností prodloužení.
Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba: třísměnný provoz.
Co budete dělat?
Podílet se na výrobě jednotlivých komponentů na výrobní lince a následné montáži autosedaček.
Nastoupit můžete ihned.
Co chceme my od vás?
Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
Schopnost obsluhy jednoduchých strojů a zařízení.
Uvítáme praxi v automotive nebo sériové výrobě.
Nabízíme:
Práce na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
Variabilní složka mzdy 0-15%.
Příplatky za odpolední a noční.
Příspěvek na praní.
5 dní dovolené navíc.
Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
Příspěvek na vlastní ubytování až 1 815 Kč.
Příspěvek na stravování.
Výhodné telefonní tarify.
Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.
Evidujeme 538 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.