Operátor výroby - Hořátev | VímVíc.cz

Operátor výroby - Hořátev

Nymburk
Plný úvazek, min. 37,5 hod. týdně
od 22 000 Kč

Volné místo Operátor výroby ve společnosti Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Hořátev. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 37,5 hod. týdně (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 22 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Vít Lazar. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Hořátev. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27238920.

Pozice:
Operátor výroby
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
1. 2. 2018
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 6

Náplň práce: obsluha stroje na svařování vaků, pravidelná kontrola bezproblémového chodu výroby, správa a údržba svařovacího stroje, pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení na výrobu vaků, snižování výskytu poruch, průběžná výrobní kontrola správnosti komponentů a typů vyráběných vaků dle specifikace, vyplňování záznamů o nalezené odchylce - bilance šarže, vyplňování záznamů o výrobě šarže BMR, příjem materiálu ze skladu, odvádění hotových výrobků;
Požadavky: SOU/SŠ nejlépe technického směru (ale není podmínkou), základy práce na PC, manuální zručnost, ochota se dále vzdělávat, ochota pracovat na 12 hodinové směny (4 dny práce 4 dny volno), rozhodnost, zodpovědnost, přesnost a preciznost, odolnost vůči stresu;

Nabízíme : zaměstnání v stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti, plat dle dohody, práce na HPP, nástup možný ihned, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, 13 plat, 14 plat dle hospodářských výsledků společnosti;

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 9:00 - 15:00 hod.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nymburk.
Evidujeme 600 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nymburk.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.