Operátor skladu hotových výrobků - práce vhodná pro muže | VímVíc.cz

Operátor skladu hotových výrobků - práce vhodná pro muže

Pardubice
Plný úvazek

Firma

Manuvia, a. s.

Popis pozice

Středisko se zabývá výrobou autorádií do osobních automobilů

Náplň práce:

práce ve skladu, příprava materiálu, práce s ručním vozíkem

Požadujeme:

manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu

odpovědný přístup k práci, samostatnost

ochotu učit se novým věcem

životopis - nutný

Požadované vzdělání:

základní

vyučen

Nabízíme:

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)

ubytování zabezpečené firmou ZDARMA

příspěvek soukromě bydlícím za roznos letáků 2550,-Kč/měsíc v čistém

doprava do práce zabezpečená firemním autobusem

směnový kalendář na půl roku dopředu

možnost týdenních záloh, možnost přesčasů

stravenky v hodnotě 70,-Kč

možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify

Pracovní doba:

12 hod směny (krátký/dlouhý týden)

Finanční ohodnocení:

93,-Kč/hod (netto)

Místo výkonu práce:

Pardubice

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na tel. čísle ********* nebo zašlete Váš profesní životopis na *********

Adresa kanceláře:

Manuvia a.s.Tř. 17. listopadu 23853002 Pardubice

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Jana Kalousková Tř. 17.listopadu 238530 02 Pardubice

Ref. č. Panasonic

Místo výkonu práce

Pardubice 53002, okres Pardubice, Pardubický kraj