Operátor obrobny - práce od pondělí do pátku 8 hod směny! | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 86 161 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Operátor obrobny - práce od pondělí do pátku 8 hod směny!

Pardubice
Plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma

Manuvia, a. s.

Popis pozice

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání? Nebojíte se práce ve výrobě? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

Jednoduchá obsluha poloautomatických strojů (výroba přesných mechanických dílů do převodovek a řízení osobních automobilů)

Kontrola kvality výrobků dle našich specifikací a návodů

Požadujeme:

odpovědnost, samostatnost

praxe na obdobné pozici min 6 měsíců (výhodou),

pro výběrové řízení - životopis

Požadované vzdělání:

základní

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti

dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)

ubytování zabezpečené firmou zdarma

odměna soukromě bydlícim zaměstnancům za roznos letáků - 2550,-Kč/měsíc v čistém

směnový kalendář na jeden rok dopředu

možnost záloh a přesčasů

práce vhodná pro muže

Finanční ohodnocení:

90,-Kč/hod v čistém

Pracovní doba:

8 hod směny (ranní, odpolední, noční)

od pondělí do pátku

Místo výkonu práce:

Pardubice

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás a domluvte si osobní pohovor!

gsm: *********

Nebo nás navštivte v náborovém centru: Tř. 17. listopadu 238, 530 02 Pardubice

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Jana Kalousková Tř. 17.listopadu 238530 02 Pardubice

Ref. č. JTEKT

Místo výkonu práce

Pardubice 53002, okres Pardubice, Pardubický kraj