OPERÁTOR/KA VÝROBY - Žirovnice | VímVíc.cz

OPERÁTOR/KA VÝROBY - Žirovnice

Pelhřimov
Plný úvazek
od 18 000 Kč

Volné místo OPERÁTOR/KA VÝROBY ve společnosti Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Tyršova 707, Žirovnice, 394 68 Žirovnice. Jedná se o práci na plný úvazek (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 18 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC - základní dovednosti PC a minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Bc. Radka Pihávková. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Tyršova 707, Žirovnice, 394 68 Žirovnice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 60827173.

Pozice:
OPERÁTOR/KA VÝROBY
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
10. 4. 2017
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - Náborový příspěvek 5.000,- Kč
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • práce s PC - základní dovednosti PC

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 25

Poznámka

Náplň práce:
•obsluha přiděleného stroje
•udržování stabilního pořádku
•kontrola kvality provedení dílů
•provádění jednoduchých záznamů do PC.

Požadujeme:
•dobrý zrak
•manuální zručnost
•ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6.00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Nabízíme:
•práci na plný úvazek ve společnosti s dlouholetou tradicí
•odpovídající finanční ohodnocení
•náborový příspěvek 5.000,- Kč
•odměna za doporučení nového zaměstnance 3.000,- Kč
•závodní stravování plus stravenky za směnnost v hodnotě 100,- Kč
•až 4 dny volna navíc
•příplatky za odpolední a noční směny.

Práce svým charakterem vhodná pro ženy.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov.
Evidujeme 584 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov.