Operátor/ka výroby - Ostrava | VímVíc.cz

Operátor/ka výroby - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, DPC, min. 37,5 hod. týdně
14 000 - 18 000 Kč
Mám zájem o nabídku Operátor/ka výroby - Ostrava

Firma Pracanti s. r. o. hledá pracovníky na pozici Operátor/ka výroby. Jedná se o práci na plný úvazek / DPC / min. 37,5 hod. týdně s platem 14 000 - 18 000 Kč. Minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola. Místo výkonu práce je Ostrava. Pokud vás nabídka práce zaujala, můžete zavolat na telefonní číslo ********* (*********) nebo poslat e-mail na *********. Kontaktní osoba je Veronika Kneiflová.

Informace o firmě

Firma Pracanti s. r. o. (IČ 04724372) nabízí volné pracovní místo na adrese Ostrava. Bližší informace naleznete v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Operátor/ka výroby
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Doba zaměstnání:
od 10. 6. 2019 do 20. 12. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Pracoviště: Ostrava - Hrabová
1. kontakt:
- telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hod. na č. *********, *********
- e-mailem: *********

Náplň práce:
- práce na výrobní lince nebo úseku lisovny
- obsluha robotických svařovacích zařízení
- práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy
- práce v třísměnném (PO-PÁ/8h) nebo nepřetržitém (12h) provoze

Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv, dlouhodobou spolupráci, výkonnosti bonusy/prémie, zálohový systém na týdenní bázi, stravenky v hodnotě 85 Kč.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2038 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.